CHIRURGIA NACZYNIOWA

Leczenie żylaków RF Closure FastT

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych

Zabieg metodą ClosureFast™ jest wykonywany w warunkach ambulatoryjnych. Lekarz, korzystając z pomocy USG, przez niewielkie nacięcie skóry wprowadza do chorego naczynia cewnik. Cienki cewnik, zasilany prądem o częstotliwości radiowej, emituje ciepło do ściany naczynia, powodując jej obkurczenie i zamknięcie światła żyły. Po zamknięciu naczynia płynący przez nie strumień krwi ulega samoczynnemu przekierowaniu do zdrowych żył. Procedura ClosureFast była poddawana rygorystycznym testom i posiada udokumentowane wyniki kilkuletnich wieloośrodkowych badań klinicznych.

Procedura ClosureFast™ eliminuje potrzebę chirurgicznego nacinania pachwiny oraz użycia znieczulenia ogólnego. Zabieg może być wykonany w warunkach ambulatoryjnych. Czas trwania zabiegu to między 30 a 60 minut, zaś po zakończeniu zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych czynności. Badania kliniczne udowodniły, że procedura ClosureFast wiąże się z zdecydowanie mniejszym odczuwaniem bólu, występowaniem siniaków, wybroczyn oraz szybkim powrotem pacjenta do zdrowia, za czym idzie poprawa jakości życia pacjenta.
Pacjenci u których zastosowano procedurę ClosureFast doświadczyli mniej dolegliwości bólowych a także szybszej rekonwalescencji niż pacjenci poddani ablacji laserowej o częstotliwości 980nm oraz 1470nm.

zobacz film

Kontakt

Zobacz opinie i umów się na wizytę ONLINE

Angiodens to placówka medyczna w Tychach (woj.śląskie)
oferująca usługi z zakresu chirurgii naczyniowej oraz stomatologii

Zostaw nam wiadomość – odezwiemy siędo Ciebie!

    Facebook
    Twitter